20 000 підписів уже поставили кияни проти продажу землі

У Києві набирає обертів Всенародний референдум “Батьківщини” проти продажу української землі.

Працює наметова кампанія столичної “Батьківщини”. До 1 липня ініціативні групи планують зібрати щонайменше 500 000 підписів.

Як зауважує очільник Київської «Батьківщини» Володимир Бондаренко: «Києву не байдужа доля української землі. Ми сприймаємо боротьбу за землю проти її продажу, як боротьбу за Україну».

За словами Юлії Тимошенко, по всій Україні «Батьківщина» спільно з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України вже зібрала 256 тисяч підписів громадян проти продажу землі сільськогосподарського призначення. Продаж сільськогосподарської землі є злочином проти національної безпеки.

Нагадаємо, що «Батьківщина» попри заборону суду проводити Всеукраїнський референдум про заборону продажу сільськогосподарської землі, ініціювала Всенародний референдум і збере необхідну кількість підписів за продовження мораторію на заборону продажу сільськогосподарської землі.

19 квітня створено ініціативну групу з проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.

На посаду уповноваженого представника ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою обрано голову Асоціації фермерів та приватних землевласників Івана Томича.

Відповідне рішення було ухвалено у Києві, де за ініціативи “Батьківщини” та Асоціація фермерів та приватних землевласників України відбулися збори громадян України щодо ініціативи проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.