Володимир Бондаренко: Вітаю всіх працівників ЖКГ зі святом!

Неможливо знайти більш невдячну, але й не менш необхідну професію! Коли ви працюєте добре, вас усього-на-всього… не помічають! Справний ліфт, чистий і сухий підвал, прибрані сходи і зразковий порядок у під’їздах люди сприймають як належне. Вчасно ввімкнене опалення, холодна й гаряча вода — були часи, коли все це кияни мали десятиліттями, і тому не цінували. Важко було навіть уявити, щоб у столичній квартирі ні з того ні з сього зникло «світло»! Свічки й гасові лампи про всяк випадок тримали в сільських хатах, але не в київських квартирах!

Але коли внаслідок неналежного фінансування житлово-комунального господарства, відсутності капітальних ремонтів налагоджена система дає збій, тоді про вас і згадують «незлим тихим словом». Коли після непродуманих і недолугих реформ настає хаос в обслуговуванні багатоквартирних будинків — тоді про «комунальників» починають писати газети. А в холодну квартиру з облупленою штукатуркою і мокрими стінами приїжджають телевізійники.

Тому в цей день я щиро хочу побажати вам, трудівникам житлово-комунальної сфери, щоб про вас пам’ятали не тільки тоді, коли стає погано. Нехай двірникам дякують за чисте подвір’я і прибраний сніг, нехай очільників керуючих компаній і ОСББ супроводжують вдячні слова, а слюсарів та електриків запрошують на каву — просто щоб виявити повагу до їхньої вкрай потрібної професії.

Зі святом! Бажаю здоров’я, сімейного щастя і достатку!

З повагою Володимир Бондаренко,
Голова постійної комісії Київради з питань ЖКГ і ПЕК