Представники Подільської РПО «Батьківщина» підтримали фестиваль для молоді з фізичними обмеженнями 

10 листопада голова партійної організації «Батьківщина» у Подільському районі Ніна Чернишенко та представник партії Богдан Пацкань стали співорганізаторами 26-го фестивалю творчості дітей та молоді з фізичними обмеженнями «Повір у себе».
Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», свято відбулося у спеціалізованій школі №17.
Свої таланти представляли вихованці  Центру реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, школи-інтернату № 5 для дітей з вадами зору, школи-інтернату № 6 для дітей з вадами слуху, інтернату № 19 для дітей з вадами опорно-рухового апарату, організації дітей-інвалідів «Трамплін».

«Це важливо, аби особливі діти мали мету прагнути до перемог серед талантів та були прикладом для інших у реалізації своїх здібностей», – наголосила Ніна Чернишенко.

Близько 125 учасників змагалися у номінаціях: вокально-хоровий жанр, хореографічний жанр, естрадно-інструментальний жанр, виконавче мистецтво, авторська поезія та проза, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, нерукотворна номінація, ІT-номінація, приз глядацьких симпатій.

«Нам приємно відзначати номінантів не лише вітальним словом, а й солодкими та цінними подарунками. Бути поруч з ними під час перемог. Це важливо, аби діти з фізичними обмеженнями не відчували обмежень у своїх вміннях і талантах», – сказав голова столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.