ОСББ та ЖБК отримають компенсацію

Депутати вирішили відшкодувати ОСББ та ЖБК різницю в нарахуваннях за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за періоди 2002 – 2010 та 2010 – 2014 рр.
Комісія Київради з питань ЖКГ на чолі з Володимиром Бондаренком підтримала відповідний проект рішення.
Орієнтовна сума відшкодувань – 35 млн. грн.
Єдиним документом для отримання компенсації є оформлений тристоронній акт за спожитий обсяг холодної води на підігрів та теплової енергії для потреб гарячого водопостачання між ОСББ/ЖБК, постачальною організацією ПАТ «Київенерго» та водопостачальною організацією ПАТ «АК «Київводоканал».
Ті ОСББ та ЖБК, які мають право на отримання відшкодування, але не мають належним чином оформлених тристоронніх актів, повинні будуть протягом 2-ох місяців оформити та подати ці акти до РДА.
Якщо проект рішенння підтримає Київрада, то районні державні адміністрації повинні будуть повідомити всі ОСББ та ЖБК Києва про нього протягом місяця. А Департамент ЖКІ повинен буде організувати «гарячу лінію» для надання консультацій.
Проектом рішення також передбачено рекомендувати «Київенерго» та «Київводоканал» утриматись від нарахування додаткових штрафних санкцій та позовів про стягнення штрафних санкцій до здійснення відшкодування відповідно до цього рішення.