«Батьківщина Молода» провела звітно-виборчу конференцію в Шевченківському районі

Відбулась звітно-виборча конференція Шевченківської у м. Києві організації ГО «Батьківщина Молода». Активісти ГО «Батьківщина молода» висловили довіру очолити район Геннадію Кірія.

На конференції Геннадій Кірія подякував усім присутнім та наголосив, що «Батьківщина молода» – це найпотужніша та найсильніша молодіжна організація в Україні, представляти яку є великою честю.

«Молоді, небайдужі, активні громадяни України є потужною силою та надію країни на кращі зміни. Великі справи починаються з маленьких, тож ми почнемо з району, а далі нас чекають великі справи» – розповів новоспечений очільник Шевченківської «Батьківщини молодої».

Заступник Геннадія Кірії – Харитонова Марина додала, що дуже рада працювати з активною молоддю та сподівається на плідну співпрацю з іншими районами Києва.

До складу бюро увійшли: Кірія Генадій, Марина Харитонова, Маркулан Єгор, Пасека Юлія, Рощик Ганна. Також було висловлено довіру керівникові КМО Олексію Захарченко та запропоновано його кандидатуру на голову Київської «Батьківщини молодої».

«Вважаю, що створення та розвиток осередків є дуже важливою складовою розвитку нашої організації. Хочу привітати новообраного Голову, Геннадія Кірію, та побажати плідної роботи та успіхів в нашій спільній справі» – наголосив Олексій Захарченко.