У Києві переобрали голову міської організації «Батьківщини Молодої»

Вчора,  29 березня, у Києві відбулася звітно-виборна конференція Київської міської громадської організації «Батьківщина Молода», під час якої молоді активісти обрали нове керівництво організації та затвердили план роботи на майбутні 2 роки.

У звіті про виконану протягом двох років роботу очільник Київської міської організації Олексій Захарченко згадав про участь членів «Батьківщини Молодої» у виборах до Київради, активну громадсько-політичну й волонтерську діяльність та головні здобутки усієї команди.

«Я дуже вдячний команді Київської «Батьківщини Молодої» за ці два роки активної жертовної роботи задля розвитку організації та молодіжної політики у м. Києві загалом. Це були не прості роки, але спільними зусиллями нам вдалося показати хороший результат. За 2015-2016 роки ми провели 282 заходи, про які розповіли у 107 сюжетах на телебаченні та опублікували 580 статей у ЗМІ. Три кандидати від БМ взяли участь у виборах до Київради, а до організації долучилося 48 нових членів. Дякую за це кожному члену нашої команди», – поділився Олексій Захарченко.

Заслухавши звіт, делегати вдруге довірили очолити Київську міську організацію «Батьківщини Молодої» Олексію Захарченку та обрали його головою.

Голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, який взяв участь у звітно-виборній конференції, відзначив позитивні результати роботи столичної організації.

«Сьогодні Київська міська організація «Батьківщини Молодої» є, як ніколи, потужною. Перше місце в системі рейтингового оцінювання роботи організації по всій країні лише підтверджує цей факт. І, безперечно, заслуга в розвитку осередку належить її очільнику та усій команді», – підкреслив Сергій Митрофанський.

Після цього Голова «Батьківщини Молодої» вручив членам київської організації членські квитки нового зразка.

Заступник голови столичного осередку «Батьківщини Молодої» Юлія Ганюк зазначила, що найкращим показником ефективної роботи організації є систематичний ріст команди.

«Саме це було одним із пріоритетних напрямків роботи Київської міської організації протягом останніх 2 років, що й посприяло в результаті створенню районних осередків. Проте це ще не межа. Можливостей для росту безліч, тому ми оновленою та значно посиленою командою будемо продовжувати плідно працювати і досягати нових цілей», – наголосила Юлія Ганюк.

Учасники конференції обговорили подальший план розвитку Київської міської організації «Батьківщини Молодої» та обрали нові керівні органи. Членами Бюро організації було обрано: Олексія Захарченка, Юлію Ганюк, Геннадія Кірію, Богдана Баранцова, Валентина Шукалевича, Юлію Пасєку та Олександра Фурсу, а членами Контрольно-ревізійної комісії КМО БМ обрали Олександра Афанасьєва, Миколу Іванова та Артема Дорофеєва.