Депутату столичної «Батьківщини» погрожують розправою

Депутату «Батьківщини» в Київраді Денису Москалю погрожують розправою через вивчення ситуації із забудовою навколо Ботанічного саду ім. М.Гришка.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської організації «ВО «Батьківщина», зазначаючи, що Денис Москаль є головою тимчасової контрольної комісії Київради, що вивчає ситуацію із забудовою навколо Ботанічного саду ім. М.Гришка.

За словами депутата, напередодні пізно ввечері йому зателефонував чоловік з грузинським акцентом на ім’я Автанділ з погрозами.

На думку Дениса Москаля, такі дзвінки з погрозами ще раз підтверджують про правильний напрямок, у якому працює Комісія, за його головування.

«Ми не звикли відступати. Працюватимемо ще з більшим ентузіазмом.  Факти щодо незаконної забудови навколо Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України ретельно вивчаємо. Наразі найбільш «гарячими» точками, по яких працює комісія, є скандальні будівництва на зсувонебезпечних схилах по вулицях Вільшанській та Мічуріна», – повідомив депутат «Батьківщини».

Політик додав: «Незаконним забудовам немає місця в сучасному Києві. І всі ці дзвінки з погрозами ми вже проходили, коли боролись за збереження Біличанського лісу».