Комісія Київради підтримала проект рішення про імпічмент президента, поданий «Батьківщиною»

На засіданні комісії Київради з питань місцевого самоврядування розглянули проект рішення, яким пропонується парламенту врегулювати процедуру усунення президента України з посади в порядку імпічменту. Документ підготувала та подала на розгляд фракція «Батьківщина».

Депутати комісії підтримали проект рішення.

За словами секретаря фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяни Меліхової, на засіданні комісія розглянула правові висновки юридичного управління Київради, яке вважає, що питання правового врегулювання процедури імпічменту не віднесено до питань місцевого значення, а тому Київрада буцімто не уповноважена ухвалювати будь-які рішення з цього питання.

«Але ж ідеться лише про звернення Київради до парламенту України, а не про те, що міська рада зможе впливати на процес імпічменту президенту», – обурилася Тетяна Меліхова під час засідання.

Цей аргумент, на її думку, послугував тому, що комісія вдруге підтримала проект рішення про імпічмент.

Нагадаємо, засідання комісії Київради з питань місцевого самоврядування, призначене на 13 вересня й на якому планували розглянути проект рішення про імпічмент президента, не відбулося через спеціально влаштовані владою цього дня обшуки в голови комісії, представника «Батьківщини» Олександра Березнікова.