Київрада підтримала ініціативу фракції «Батьківщина» і зменшила плату за оренду землі ГБК

За ініціативи депутата Київради від фракції «Батьківщина» Тетяни Меліхової у Київраді підтримали проект рішення про зменшення плати у 30 разів за оренду землі гаражно-будівельним кооперативам.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини».

Тепер ГБК з оформленими документами на використання земельної ділянки зможуть платити не 3%, як це було раніше, а 0,1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

«Несправедливість стосовно ГБК, які мали законні стосунки з містом – оформлену земельну ділянку –  полягала в тому, що вони мали платити 3% від нормативної грошової оцінки. В той же час ті ГБК, що не оформлювали документи на право користуватися земельною ділянкою платять за неї у вигляді земельного податку – 0,1% від її нормативної грошової оцінки. Тобто одні виходили по кабінетам чиновників, витратили купу сил, грошей і таки оформили з містом законні стосунки щодо використання землі під гаражами, але змушені були платити в 30 разів більше, ніж ті, хто цього не зробив. Тепер ця несправедливість виправлена!», – повідомила депутат.

Нагадаємо, Тетяна Меліхова ініціювала розгляд Київрадою проект рішення «Про внесення змін у додаток №10 рішення Київради від 12 грудня 2016 року № 554/1558 «Про бюджет міста Києва на 2017 рік».