Столична «Батьківщина» здійснила велику мрію маленького Андрія

Київська міська «Батьківщина» спільно з «Батьківщиною молодою» та ГО «Серця Батьківщини»  допомогла здійснити великий задум маленького киянина Андрія – висадити біля його двору багато дерев, аби стало зелено і затишно.

Андрій став ініціатором толоки, розповівши представникам столичної «Батьківщини» про свою мрію –  озеленити територію двору, насаджавши дерев.

За словами організаторів-«батьківщинівців», вони висадили разом з маленьким хлопчиком Андрієм  саджанці капальти, горіха, акації.

Голова Київської міської «Батьківщини молодої» Олексій Захарченко,  сказав, що сусіди прилеглих будинків, спостерігаючи за висадкою дерев, назвали дії «батьківщинівців» благочинними. Вони зауважили, що дітям є на кого рівнятися.

«Діти – це майбутнє кожної держави. Вони мають багато мрій, задумів та ідей якими живуть. Кожен втілений дитячий задум – це показник, що все можливо, що потрібно мріяти і діяти. Тому ми не могли залишити осторонь задум Андрія і разом з ним сьогодні висадили маленький сквер», – зазначив Олексій Захарченко, закликавши робити добрі справи, аби світ став кращим.