Терміново провели прес-брифінг перед сесійним засіданням Київради

Важливо зняти з розгляду проект рішення №1569 “Про створення парку відпочинку “Набережна Лівобережжя” на користь проекту рішення №1420 щодо створення першої черги рекреаційно-спортивного парку відпочинку загальноміського значення на Микільській Слобідці.

Пр це йшлося на брифінгу у Київській міській раді за участі голови фракції «ВО «Батьківщина» Володимира Бондаренко, депутата від Микільської Слобідки Анатолія Шаповала та представника Микільської Слобідки Олени Медведенко.

«Громада Микільської Слобідки обурена внесенням на розгляд Київської міської ради проекту рішення №1569 “Про створення парку відпочинку “Набережна Лівобережжя”. Цей проект рішення повністю нівелює подану громадськістю місцеву ініціативу і не дає створити на березі Дніпра парку в межах 7 га», –  зауважив Шаповал.

За його словами цей проект рішення «поданий пізніше і шматує берег на кілька ділянок і не включає Зону Здоров’я, на якій проводиться реконструкція силами Громадського бюджету Києва».

«Натомість громада Микільської Слобідки інціювала і підтримує проект рішення №1420 щодо створення першої черги рекреаційно-спортивного парку відпочинку загальноміського значення на Микільській Слобідці. Ми підтримуємо проект рішення №1420, ми підтримуємо громаду Микільської Слобідки», – додав депутат.