Тетяна Меліхова посприяла вирішенню наболілих проблем киян

До приймальні депутата в Київраді від фракції «Батьківщина» Тетяни Меліхової прийшло більше 20 людей, щоб просити допомоги у вирішенні гострих проблем.

Про це повідомляє прес-служба Київської «Батьківщини».

Мешканець будинку по вул. Якуба Коласа,1в повідомив, що комунальники не завершили ремонтні роботи по заміні вікон у другому під’їзді. А інша мешканка, що не залатали дірки в асфальті у дворі будинку на вул. Якуба Коласа, 9, як було обіцяно. Депутат посприяла виділенню коштів на владнання цих проблем та пообіцяла контролювати ситуацію.

«На всі ці роботи домоглася виділення коштів шляхом титанічних зусиль. Тепер ще треба увесь час тримати ситуацію на контролі, щоб їх освоїли», – зазначила Тетяна Меліхова.

Депутат також видала матеріальну допомогу киянам, які того потребували.

До приймальні також приходили ошукані вкладники в будівництво за адресою просп. Науки, 208, які протягом 10 років намагаються домогтися справедливості.

Зателефонувала жителька будинку по вул. Лисківська, 5а щодо капремонту будинку, який тріснув. Мешканці просили при найближчому коригуванні бюджету нагадати про обіцяні на ремонт 2,5 млн. грн.

А батьки дітей з будинку на вул. Зодчих, 62а просили встановити новий дитячий майданчик. Адже майже в кожній квартирі є діти, яким доводиться ділити пісочницю з собаками.

Іншим необхідно надати фінансову допомогу.

«Вони кажуть, що жити стало важче, а в країні нічого не міняється», – розповіла Тетяна Меліхова.