Володимир Бондаренко: Це буде дійсно важкий опалювальний сезон

Володимир Бондаренко, голова столичної «Батьківщини»,  охарактеризував особливості опалювального сезону, що стартував,  назвавши  його складним для киян.

Про це  політик говорив під час прес-конференції в інформаційній агенції ГолосUA.

«Ступінь зношеності київських мереж опалень надзвичайно висока. З початком опалювального сезону ми маємо вже більше ніж 400 аварій у мережі. Відповідно тепло майже одразу відключається по різних частинах міста і люди продовжують відчувати всю силу холоду», – сказав депутат-«батьківщинівець».

Він констатував, що на сьогодні в Києві подано опалення близько 80 % будинкам комунальної власності. ОСББ, ЖБК  забезпечені теплом наразі близько 20%.

Серед особливостей нинішнього опалювального сезону Володимир Бондаренко назвав перехідний період, коли Київенерго має перейти у власність київської міської громади.

Не оминув політик і факту боротьби між центральною і київською владою. Адже, за його словами, існують  приблизно однакові борги держави перед Києвом і навпаки, які мали би взаємоскасувати.

«Держава не виконує своїх функції сьогодні. Вона має врегулювати різницю між вартістю використаного газу для опалення і вартістю придбаного газу для опалення. Бо це той розрив, який створює борги на майбутнє», – обурився депутат, додавши, що буде дійсно важкий опалювальний сезон.