Володимир Старовойт організував громадську інспекцію ремонтних робіт

Володимир Старовойт, депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді, організував разом з громадськістю інспекцію ремонтних робіт інженерних мереж будинків в Оболонському районі столиці.

Як повідомляє прес-служба Київської міської партійної організації, Володимир Старовойт перевірив якість робіт за тими адресами, які за його ініціативи  внесено до програми соціально-економічного розвитку Києва.

За словами «батьківщинівця», цього разу інспектував разом з громадськістю виконання робіт у будинках  по вулиці Героїв Дніпра, №32Г, №35 та Оболонський проспект №34Г, 36А, №40.

Депутат уточнив, що в інспекції взяли участь і представники Керуючої компанії Оболонського району та підрядних організацій, які здійснюють ремонтні роботи.

«Сьогодні, на жаль, дуже складно отримати кошти зі столичного бюджету на капітальні ремонти, яких потребують більшість будинків Оболонського району. Спільними зусиллями в цьому році ми добилися від міської влади вирішення багатьох болючих проблем в наших будинках. Переважно це ремонти дахів та старих комунікацій. Я дуже вдячний всім небайдужим сусідам, які допомагають нам контролювати якість ремонтних робіт, що ведуться в нашому мікрорайоні», – сказав Володимир Старовойт.