Визначено учасників VІІ Школи політичного успіху «Батьківщини Молодої»

28 вересня оргкомітет оголосив результати конкурсного відбору на VІІ Київську Школу політичного успіху «Батьківщини Молодої». Організатори відзначили високий рівень та вмотивованість конкурсантів:

«Доволі насиченим видався відбір учасників «VІІ Школи політичного успіху», оскільки ми отримали понад 170 насправді якісних заявок, серед яких дуже не просто було обрати кращих. Приємно, що з кожним роком стає все більше свідомої молоді, яка прагне розвиватись, діяти та брати відповідальність за своє майбутнє на себе!» – поділилася перший заступник Голови Київської міської організації БМ, координатор Школи Юлія Ганюк​.

Конкурсна комісія відібрала 100 слухачів VІІ Школи, які пройдуть навчальний курс впродовж жовтня-грудня 2017 року!

Список слухачів VІІ Школи політичного успіху за посиланням – https://goo.gl/fX9csi.

Відкриття Школи відбудеться у середу, 4 жовтня, в конференц-залі центрального офісу ВО «Батьківщина» за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 13.

«Школа політичного успіху» – це традиційний проект «Батьківщини Молодої», який вже проводиться протягом 5-ти років. Це тримісячний курс навчання, в якому беруть участь 80-100 молодих людей, що пройшли відбір. У процесі навчання молодь зустрічається з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськими діячами, має практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Оголошено результати конкурсного відбору на VІІ Школу політичного успіху «Батьківщини Молодої»!Доволі насиченим видав…

Опубліковано Батьківщина Молода м. Київ 28 вересня 2017 р.