Олексій Захарченко відкрив Академію народного обранця у Харкові

          У суботу, 1 квітня, у Харкові стартувала Академія народного обранця, організаторами якої є Харківська обласна організація «Батьківщини Молодої»  та ГО «Наша справа».

У відкритті Академії взяли участь керівник фракції ВО «Батьківщина» в Харківській обласній раді Андрій Шевчук, голова Київської міської організації «Батьківщина Молода» Олексій Зарарченко, голова ГО «Наша справа» Вадим Усенко, в.о. голови Харківської «Батьківщини Молодої» Тетяна Соловйова, а також понад 80 молодих людей з різних вищих навчальних закладів Харкова

На першому занятті учасники Академі також заслухали лекцію Олексія Захарченка. Він розповів про те, як молодим політикам слід позиціонувати себе в мережі Facebook та як завдяки соціальним медіа примусити місцеву владу вирішувати проблеми людей.

«Я дуже радий, що «Батьківщина Молода» розпочала такий серйозний освітній проект на сході країни. Політична освіта молоді та виховання нових політичних лідерів – це шлях до розвитку та реформування країни. І, коли я бачу палаючі бажанням до знань очі учасників Академії, я вкотре в цьому переконуюсь. Майбутнє за молоддю! І дуже добре, що в «Батьківщині» це розуміють», – сказав Олексій Захарченко.

Після завершення навчання успішні учасники Академії народного обранця матимуть можливість реалізувати себе на політичній арені Харкова. Зокрема, найкращий випускник зможе спробувати свої сили у ролі кандидата в депутати Харківської міської ради від ВО «Батьківщина», а срібний та бронзовий призери – на посаді помічника депутата обласної ради.