Алла Шлапак ініціювала звернення до центральної влади щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

Київська міська рада звернеться до Президента, ВРУ та Кабміну щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення з метою регулювання процесів, які відбуваються на міському ринку праці.

Як повідомляє пресслужба столичного партійного осередку, таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 88 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради від «Батьківщини», першої заступниці голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Алли Шлапак, рішення полягає у зверненні Київської міської ради до суб’єктів права законодавчої ініціативи та сприятиме внесенню змін до чинного законодавства України, яке регулює питання реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

«Наразі відсутній затверджений макет територіальної програми зайнятості населення, який діяв до 2017 року. Враховуючи відсутність єдиного законодавчого підходу до розроблення територіальних та місцевих програм зайнятості населення, необхідно внести зміни до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про зайнятість населення» у частині заміни територіальних та місцевих програм зайнятості населення на заходи щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення з метою регулювання процесів, які відбуваються на регіональних ринках праці», – зазначила Алла Шлапак.