Алла Шлапак: Підняли питання доцільності ремонту доріг — маємо контролювати бюджетні кошти, особливо в умовах війни

Сьогодні взяла участь у засіданні Тимчасової комісії Київради з питань контролю за використанням бюджетних коштів під час воєнного стану. Заслухали звіт Департаменту транспортної інфраструктури, як головного розпорядника бюджетних коштів та підпорядкованих комунальних підприємств.

Про це заявила депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак, передає пресслужба столичного осередку.

«Підняли питання доцільності фінансування ремонту доріг, який як ми бачимо, активно зараз проводиться. Позиція департаменту в тому, що дорожня мережа виходить із ладу і потребує постійного відновлення», — сказала політикиня.

Алла Шлапак наголосила на проблемі відсутності безбарʼєрних переходів у місті.

«Запитала, що треба зробити, щоб на всіх пішохідних переходах зʼявився знак, який забороняє рух по пішохідному переходу на самокатах та велосипедах!
Прийняли рішення від ТКК подати запит щодо встановлення відповідних знаків», — заявила вона.

Крім того депутатка висловилась щодо існуючої проблеми з перехрестями «рух по колу».

«Відповідні служби висаджують високі зелені насадження, які закривають водіям огляд. Це реальна проблема, яка створюється за бюджетні кошти! Натомість ми отримуємо численні звернення від мешканців з проханням видалення цих насаджень», — додала політикиня.

Алла Шлапак підняла питання щодо кадрового забезпечення комунальних підприємств, які займаються перевезеннями.

«Багато чоловіків зараз на війні, тому було б доцільно створити умови для підготовки/перекваліфікації жіночої частини населення. Наголосила на відсутності комунікації між чиновниками та громадою», — фіналізувала Алла Шлапак.