Алла Шлапак: Українські лікарі рятують життя

Я хочу повідомити новину, що не може не гріти серце. Віднедавна, на базі Олександрівської лікарні розпочато проведення операцій з імплантації механічного серця. Ці операції входять до програми “Здоров’я киян”, що в повному обсязі фінансована коштами міста!
Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила депутат Київради від “Батьківщини” Алла Шлапак, передає пресслужба.
Вона зазначила, що у відділенні кардіохірургії здійснюють імплантації найсучасніших пристроїв LVAD (лівошлуночковий допоміжний пристрій) моделі Heart Mate III пацієнтам в термінальній стадії серцевої недостатності. Саме завдяки цим операціям та програмі “Здоров’я киян” хворі в термінальній стадії серцевої недостатності мають об’єктивний доступ до необхідної висококваліфікованої медичної допомоги та шанс жити повноцінним життям.
“Сьогодні, вже другий пацієнт після імплантації LVAD прийшов на планове обстеження! Успішну операцію було проведено на базі КНП «Олександрівська клінічна лікарня м.Києва» в грудні 2020 року. Її здійснили бригада кардіохірургів разом з видатним кардіохірургом, трансплантологом та професором Іваном Князевичем.
Кияни в безпеці, допоки на варті нашого здоров’я професіонали своєї справи. Я вдячна лікарям за їхні подвиги та за те, що віддано борються за життя кожного пацієнта. Наш обов’язок – працювати, аби лікарі, які бережуть та рятують наші життя мали змогу працювати в комфортних умовах; працювати, аби медицина ставала доступнішою для кожного містянина, незалежно від його походження, соціального статусу чи заможності. Наша команда професіоналів і надалі продовжить за це боротися”, – сказала Алла Шлапак.