Денис Москаль розповів про безпечність пляжів Києва для дорослих та дітей

Під час прес-сніданку «Батьківщини», 1 червня, Денис Москаль, член комісії Київради з питань екологічної безпеки, розповів про безпечність пляжів Києва і нововведення, що покращать умови відпочинку на пляжах киян, зокрема людей з інвалідністю.

За повідомленням спікера, у Києві у цьому пляжному сезоні працюватимуть 11 пляжів та 17 зон відпочинку, на відміну від минулого року – 9 пляжів та 18 зон відпочинку.

Як стало відомо з виступу спікера, нововведення щодо умов відпочинку біля водойм Києва в цьому році такі:

Уперше в історії Києва три пляжі – «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця» беруть участь у міжнародній програмі «Блакитний прапор». Це – міжнародна відзнака, яка щорічно вручається пляжам і причалам, вода в яких відповідає високим стандартам якості та придатна для безпечного купання.
Для купання маломобільних груп населення на пляжах «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця» вперше встановлені 5 крісел-амфібій, користуватися якими допоможе спеціально підготовлений персонал. За допомогою цих крісел люди з обмеженими можливостями зможуть заходити у воду і купатися.

Також для людей з обмеженими можливостями вперше встановлено спеціально обладнані модульні вбиральні.

Загалом на пляжах та зонах відпочинку міста зросте кількість питних фонтанів з 26 до 47 та буде встановлено 39 душових кабін.

Цього року КП «Плесо» вперше перевірятиме якість води за новими технологіями. Так, бактеріологічний аналіз буде проводитись за допомогою спеціального препарату за 18 годин. Раніше така процедура тривала від 3 до 5 днів. І траплялись випадки, коли про непридатність води для купання люди дізнавались аж через 5 днів після взяття проб води. А всі ці 5 днів відпочивали, навіть не знаючи про небезпеку. Тож проведення експрес-досліджень якості води має убезпечити відпочивальників від небезпечних хвороб.