«Батьківщина» допоможе повернути зайво нараховані 300 мільйонів гривень киянам

4 тисячі будинкових лічильників тепла залишаються не повіреними. В результаті, рахунки під час опалювального сезону виставлятимуться не на реально спожите тепло, а за сумнівними «нормами» або залежно від площі приміщень. Адже, згідно з досвідом минулого сезону, багато рахунків береться буквально «зі стелі».

Про це заявив кандидат в мери Києва Олексій Кучеренко під час брифінгу у Відкритому штабі «Батьківщини», передає пресслужба.

Він повідомив, що завдяки наполяганню команди «Батьківщини», Антимонопольний комітет України проводить розслідування щодо зайвих нарахувань киянам за поставлені послуги з опалення. На сьогодні розслідування проводиться щодо двох столичних компаній: Єврореконструкція і Київтеплоенерго.

«Я практично переконаний, що перерахунок щодо 300 мільйонів гривень, які були нараховані киянам за зайвими платіжками, «взятими зі стелі», буде зроблено. По 1500-2000 гривень буде компенсовано кожному домогосподарству лівого берега Києва. Це стосується 150 тисяч киян. По цьому питанню вже є запевнення голови Антимонопольного комітету і представників Офісу президента. Окрім цього, в Києві буде проведено повний аудит тарифів і нарахувань. Певен, що в процесі буде знайдено велику суму. Всі ці гроші буде використано на боротьбу з пандемією, капітальні ремонти та інші пріоритети нашої програми», – пояснив Олексій Кучеренко.

Брифінг Олексія Кучеренка та кандидатів в депутати Київради від ВО “Батьківщина”. (НАЖИВО)

Опубліковано Батьківщина. Київ Середа, 21 жовтня 2020 р.