«Батьківщина» Києва допомагає пораненим військовим

Днями до столичного осередку «Батьківщини» звернулись однопартійці щодо допомоги із придбанням візку для пораненого військового, який проходить надскладний процес лікування.

«Справжній герой, наш захисник Богдан з підрозділу ССО на сьогоднішній день переніс вже 14(!) операцій. Постраждали обидві ноги, ліва рука, є осколки у легені, шлунку та під серцем. Попереду ще декілька хірургічних втручань. Маємо максимально допомагати всім, хто цього потребує», — про це заявила заступниця голови столичної «Батьківщини» Наталія Ромашова, передає пресслужба партосередку.

За її словами, «Батьківщина» допомагає військовим, медикам та волонтерам по всій Україні.

«Ми маємо спільну мету — Перемогти! Тому з колегами оперативно передали візок для захисника. Наші військові хлопці та дівчата щодня борються за цілісність України та не дають російським військам просунутися далі ціною власного здоров’я, а інколи навіть і життя. Це не перший і не останній візит до Богдана. Будемо й надалі підтримувати його», — зазначила Наталія Ромашова.

Довідково: Київ продовжує виділяти кошти з міського бюджету на допомогу українським захисникам. Минулого року столиця виділила майже 1 мільярд гривень. На цей рік допомогу збільшили до 5 мільярдів, а також знаходять додаткові можливості й залучають та передають необхідне бійцям на фронті.