«Батьківщина» Києва відстояла інтереси громади Микільської Слобідки

На вимогу фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді з порядку денного сесії  знято два проекти рішення, які зменшують територію зеленої зони Микільської Слобідки.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», такого компромісу досягнуто під час погоджувальної ради в перерві засідання Київради, яка скликана на вимогу фракції «Батьківщина».

«Небезпечні проекти рішення пропонують розташування парку і скверу в зоні 50-метрів від берега Дніпра, а не 100 м, як того вимагає закон та громадськість. Ідеться не тільки про зменшення площі зеленої зони, а й про зменшення відстані від берегової лінії», – повідомив голова фракції Володимир Бондаренко.

Депутат додав, що  зазначені проекти нівелюють ініціативу, яку подала громада Микільської Слобідки – створити рекреаційно-спортивний парк відпочинку загальноміського значення.

Завдяки фракції «Батьківщина» відповідна громадська ініціатива буде розглянута на наступному пленарному засіданні».

Довідково.

Ідеться про 2 проекти рішення:

  1. Про створення парку відпочинку «Набережна Лівобережжя» на земельній ділянці, що розташована між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва. (Від 30.06.2017 № 08/231-1569/ПР). (Доп. Петровець О.Ф.).
  2. Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на Броварському проспекті, 15 у Дніпровському районі м. Києва навпроти Міжнародного виставкового центру. (Від 19.05.2017 № 08/231-1323/ПР). (Доп. Петровець О.Ф.).