«Батьківщина Молода» дискутувала на тему “Молодіжних крил партій”

Активісти «Батьківщини Молодої» взяли участь у публічній дискусії на тему: «Молодіжні крила партій: радянський пережиток чи політичний інструмент»

Захід пройшов 27 липня в Американському домі за ініціативи Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Учасники на початку заходу мали нагоду ознайомитися з результатами соціологічних досліджень, проведених цієї весни Міжнародним республіканським інститутом.

Зокрема, якби вибори були вже завтра найбільший процент підтримки респонденти віддають політичній силі ВО «Батьківщина».

Трьома найважливішими проблемами України за результатами дослідження були визначені: військові дії на Донбасі, корупція в державних органах та ріст цін.

Модератори заходу акцентували увагу учасників на тому, що 77% опитаних вказали, що на їх думку нинішнє молоде покоління однозначно або скоріш за все не має гарного майбутнього в Україні.

Дискусія вийшла складною та цікавою, адже тема молоді в політиці з кожним днем набирає все нових обертів.

Представники від різних припартійних молодіжних організацій обговорили питання залучення молоді до політичного життя країни, реальні інструменти впливу політично-активної молоді на органи влади, мотивацію залучення молодих людей до припартійних молодіжок, необхідність створення Київської молодіжної ради.

«Приємно відзначити, що тема молоді в політиці з кожним днем набирає все нових обертів, про що свідчить поява нових припартійних молодіжних організацій та зацікавленість міжнародних інституцій в цій тематиці.

На сьогодні залишається фактом, подобається це комусь чи ні, що ВО «Батьківщина» має повноцінну, розгалужену структуру ГО «Батьківщина Молода», яка реально впливає як на формування порядку денного партії, так і реалізацію молодіжної політики в Україні. І це не нашвидкоруч зліплена структура під вибори для імітації піклування про молодь, а планомірна робота протягом всього існування партії.

Переконаний – молодь може і напевне мусить якісно вплинути на політичні процеси у нашій державі», – зазначив голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.