«Батьківщина» на презентації документального фільму про молодіжну політику

14 січня, в Ukraine Crisis Media Center відбулась пресконференція, присвячена презентації першого документального фільму про молодіжні крила політичних партій в Україні. Фільм зняла «Спільнота активної молоді» за підтримки NDI Ukraine.

«Батьківщину» на заході представив заступник Голови Київської міської партійної організації Олексій Захарченко, передає пресслужба партійного осередку.

«Порадив молоді більше цікавитися політикою, намагатися розбиратися в політичних процесах та не боятися пробувати себе в них. Переконаний, що саме професійна патріотична молодь може змінити нашу країну на краще. То ж як нас вчив Богдан Дмитрович Гаврилишин: «Вчитися, мріяти, діяти. З ентузіазмом, оптимізмом, захопленням!», – зазначив Олексій Захарченко.

В стрічці йдеться про діяльність та роль молодіжних політичних крил, з якими проблемами та викликами вони зіштовхуться, який шлях розвитку «молодіжок» в Україні, чому участь у молодіжній партійній організації є надійним соціальним ліфтом для кар’єри у політиці, де брати ресурси для реалізації власного потенціалу та цікавих проектів та багато іншого.

Фільм незабаром можна буде переглянути на YouTube-каналі ГО «Спільнота активної молоді» за посиланням: https://www.youtube.com/c/NGOSAM/videos