«Батьківщина» підтримує позіцию вкладнікив «Аркади»

Інвестори Банку «Аркада» перекрили Хрещатик біля КМДА. Мова йде про 11 тисяч киян, разом із родинами це 30 тисяч киян! Люди хочуть, хоч якоїсь допомоги чи гарантій, що вони не втратять свої кошти. Якщо підрахувати загальну кількість інвесторів Києва, то це 50–60 тисяч, які просто вклали кошти в житло й хотіли тут жити.

Про це заявив кандидат в мери Києва Олексій Кучеренко під час брифінгу у Відкритому штабі партії, передає пресслужба.

«Я не хочу коментувати несанкціоновану забудову в центрі міста – з нею ніхто не бореться і не збирається боротися. КМДА навпаки її організовує. Але в даному випадку мова йде про комплексне будівництво цілих мікрорайонів з вельми поміркованою ціною житла. Постає головне питання – якщо згідно з документами, усіма дозволами та рішеннями — будівельникам спершу дають дозвіл працювати, а потім забирають, то комусь це вигідно?! Хтось на цьому заробляє?! А ось інвестори – прості кияни масово стають заручниками якихось махінацій», – наголосив політик.

Кучеренко підкреслив, що остаточні рішення приймались у КМДА і, мерія свого часу прийняла дивні рішення.

«Через них: бюджет недоотримав кошти, починається величезна заморозка капітального будівництва, а це збільшення собівартості. І головне, якщо хтось прийде добудовувати ці будинки, то це має відбуватися не за гроші міського чи державного бюджету, а за кошт інвестицій», – зазначив парламентарій.

Нагадаємо, що Кучеренко взяв питання захисту інвесторів «Аркади» під особистий контроль, для цього увійшов до міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва як представник «Батьківщини».