«Батьківщина» вимагає відновити справедливі тарифи для киян згідно з судовим рішенням

7 лютого за участі київської команди «Батьківщини» відбулася прес-конференція на тему: «Скільки мільярдів витягнуто з кишень киян внаслідок незаконних тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій? Хто має за це відповісти?»

Як повідомляє столична прес-служба партійного осередку, під час прес-конференції правозахисник та голова Центру захисту киян Віталій Нестор, голова ВГО «Спілки власників житла України» Олексій Кучеренко, народний депутат України Юрій Одарченко та адвокат Віта Струкова оголосили, що відтепер можна у судовому порядку скасовувати рішення місцевих органів влади, які встановлюють людям необґрунтовані тарифи, доки КМДА не почне виконувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 06.07.2018 .

Наразі КМДА не виконує рішення суду щодо скасування незаконного розпорядження КМДА №668, на підставі якого були в кілька разів підвищені тарифи на утримання будинків та прибудинкової території для киян.

«Враховуючи, що керуючі компанії не виконують рішення суду, ми готові допомогти кожному мешканцю столиці правомірно підійти до цього питання та в подальшому написати заяви, які стануть підставою на отримання перерахунку на утримання будинків та прибудинкової території», – заявив Віталій Нестор.

В підтримку рішення суду також виступив народний депутат України Юрій Одарченко. Він зазначив, що також готовий робити все для того, аби сприяти ВГО «Спілка власників житла» та Центру захисту киян у виконанні цього рішення, та допомагатиме звертатися до правоохоронних органів. У відповідь на невиконання рішення суду, Олексій Кучеренко підготував заяву до правоохоронних органів про неправомірні дії посадових осіб керуючих компаній.