«Батьківщина» в Києві бореться проти незаконної забудови берега Йорданського озера

Депутат Київради від фракції «ВО «Батьківщина» Ганна Свириденко провела чергову громадську консультацію з приводу вирішення проблеми незаконної забудови берега Йорданського озера.

«Надзвичайно приємно спілкуватися з відповідальними, обізнаними та компетентними людьми. Деякі з них вже мають неабиякий досвід боротьби за свої права, тому обговорення проблеми вийшло надзвичайно продуктивним. Впевнена, що такою командою ми зможемо протистояти будь-якому незаконному забудовнику та їх лобістам в органах влади та місцевого самоврядування»,- сказала Г. Свириденко.

Вона зазначила, що особливе зацікавлення викликали результати голосування депутатів Київради за розірвання договору оренди земельної ділянки у найкращому куточку узбережжя Йорданського, що могло поставити крапку у трирічній боротьбі громади та забудовника.

«На жаль, більшість фракцій забули, з якими гаслами вони йшли на вибори.  Зокрема фракції «Самопоміч» та «Солідарність» (разом лише 6 голосів). Але ми не полишаємо боротьбу і змусимо усіх поважати наші права та дотримуватися закону», – додала депутат, коментуючи малу кількість голосів від зазначених партій.