«Батьківщина» в Київраді домоглася розчистки та благоустрою Йорданського озера на Оболоні

У Київраді на засіданні постійної комісії з питань екологічної політики 17.05.2017  підтримано проект розпорядження, яким передбачено 800 тис. грн. на розчистку та благоустрій озера Йорданське в Оболонському районі міста Києва, зокрема і на проектні роботи.

Про це повідомила депутат фракції у Київраді Анна Свириденко.

Головними розпорядником та одержувачем коштів став департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА і КП «Плесо».

«Після надання витягу з протоколу засідання постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики у виконавчому органі Київради (КМДА) відповідальний підрозділ має подати на підпис Віталію Кличку відповідне розпорядження», – зауважила депутатка.

Вона відзначила, що комфортний відпочинок мешканців Оболоні залежить від підпису міського голови.

«Я особисто знаю, яким великим був суспільний запит оболонців на це довгоочікуване рішення. Адже починаючи ще з зими 2015/16 років ми з Мариною Кочур неодноразово реагували на відповідні накази наших виборців посприяти у вирішенні питання забруднення Йорданського озера. І нарешті воно прийняте», – додала вона.

Йорданське озеро — озеро в гряді озер Опечень, друге від дніпровських заток. Розташоване між Оболонським проспектом і вулицею Йорданською в Оболонського району Києва.У радянські часи озеро інтенсивно забруднювалось прилеглими підприємствами.