«Батьківщина Молода» вшанувала пам’ять Героїв Холодного Яру

29-30 квітня, «Батьківщина Молода» взяла участь у Холодноярських вшануваннях на Чигиринщині, присвяченим 100-річчю Української революції та 100-річчю створення Вільного козацтва.

За словами голови Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексія Захарченка, Холодний Яр став історичним місцем, що об’єднує українців.

«Холодний Яр відіграв величезну роль в історії української держави. Тут зародився героїчний дух, що надихав і продовжує надихати українських патріотів. Саме тому щорічне вшанування Героїв Холодного Яру – традиційний захід для нас», – сказав він.

Активісти взяли участь у відкритті пам’ятного знаку Чорним запорожцям у м. Золотоноша, що на Черкащині, а також доєднались до відкриття урочистостей у Холодному Яру.

Під час заходу представники «Батьківщини Молодої» мали можливість спостерігати за реконструкцією сучасного бою з використанням військової техніки та ознайомитись з експозицією озброєння й екіпірування сучасного воїна.

Нагадаємо, Холодний Яр – символічна та легендарна місцевість на Черкащині, де українські патріоти, відстоюючи незалежну Україну, чинили спротив більшовицькій навалі у 20-х роках минулого сторіччя.