«Батьківщина Молода» завершила VI Київську «Школу політичного успіху»

У четвер, 18 травня, відбулось закриття та вручення дипломів випускникам VI Київської «Школи політичного успіху», яку протягом березня-травня організувала Київська міська організація «Батьківщини Молодої».

Голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський запевнив, що «молодіжка» і надалі організовуватиме освітні проекти для лідерів студентського та молодіжного середовища.

«Приємно спостерігати, що серед молоді – розумної, талановитої, вмотиваної – зростає зацікавленість політичними процесами. Це дає впевненість у тому, що є достатньо молодих людей, які хочуть і можуть зробити Україну кращою. Тож, у свою чергу, наше завдання продовжувати відкривати нові горизонти та створювати майданчики, де б молоді українці могли черпати необхідні знання і досвід», – сказав очільник «Батьківщини Молодої».

Цьогорічна «Школа політичного успіху» тривала з березня по травень. Дипломи про її завершення отримали 40 учасників, з них – 18 з відзнакою.

«Так як я майже півтора року працюю в політичні сфері, то все, що нам розповідали не сприймала через призму рожевих окулярів, і саме тому винесла для себе максимум корисного. Тепер я знаю точно, політичний успіх – це тривалий, тернистий шлях, який вдається пройти лише найкращим, найсильнішим та найдостойнішим. Попереду чимало роботи, проте ШПУ – це чудовий старт для кожного з нас», – поділилась враженнями від Школи Юлія Сіряк.

На думку координатора ШПУ Юлії Ганюк, учасників «Школи політичного успіху» вирізняє прагнення змінюватись і готовність брати на себе відповідальність.

«Наші випускники – це саме та молодь, яка  не чекатиме слушних можливостей, зміни влади чи кращих часів, а створюватиме їх самостійно і буде діяти. За такою молоддю, яка не тільки мріє, а працює і досягає своїх цілей, – успішне майбутнє України», – переконана Юлія Ганюк.

Навчальна програма VI «Школи політичного успіху» включала лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Під час останнього заняття, випускники поділилися своїми враженнями про Школу політичного успіху:

«Школа політичного успіху – це цілісний організм, який володіє унікальною особливістю – можливістю витісняти зайвих, залишаючи тих, хто має чітку ціль. Школа, подібна сходам, по яких можна рухатися тільки вгору. Одного разу ступивши на вихідний щабель, ти зобов’язаний пройти весь шлях від початку до кінця» – поділився випускник ШПУ Віталій Кіцан.

«Майже три місяці лекцій провідних політтехнологів, журналістів, експертів з комунікацій, громадських діячів та народних депутатів. Маса корисної інформації, яка супроводжувалися практичними заняттями. Дякую організаторам та координаторам за можливість вчитися у професіоналів» – прокоментувала час проведений у ШПУ Тетяна Шелест.

«За ці майже 3 місяці, я дізнався для себе особисто багато чого цікавого та нового, я вдячний організаторам та лекторам, що вони навчили, як себе поводити в різних обставинах, як спілкуватись зі ЗМІ, як ставати лідером в команді, як створювати політичну партію та розуміти взагалі всю політичну систему з середини» – поділився враженнями про Школу Микола Ільницький.

«Ось і завершилося моє навчання у Школі політичного успіху. Це єдина школа до якої я ходила із задоволенням. Дякую всім організаторам і учасникам школи! Це були веселі і продуктивні майже 3 місяць навчання!» – написала на своїй сторінці у Facebook Іванна Гук.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – традиційний захід «Батьківщини Молодої», який проводиться вже п’ятий рік поспіль для лідерів студентського та молодіжного середовища.