Батьківщина Києва просить мера про пільги для школярів у маршрутних таксі

Депутат Київради від ВО «Батьківщина» Олександр Поживанов звернувся до мера Києва із проханням розробити для школярів систему пільг на проїзд у маршрутних таксі.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

«Пільговий проїзд у маршрутних таксі  є  необхідним, особливо для тих дітей, які живуть в районах, де відсутній громадський транспорт. У Києві ж багато місць, до яких можна дістатися лише маршрутним таксі. До прикладу, вул. Прирічна, де проїзд для школярів коштує 5 грн, – аргументував Олександр Поживанов.

На думку депутата, такі діти залишаються без можливості відвідувати гуртки, секції та репетиторів через значні витрати на дорогу.

«Не всі діти можуть відвідувати школу та гуртки поряд із домівкою. Як наслідок, батьки вимушені щомісячно витрачати не малі кошти на проїзд. Особливо враховуючи постійне зростання цін, це є проблемою для багатьох киян», – переконаний він.

Депутат зазначає, що до нього постійно звертаються кияни, які непокояться через підвищення вартості транспортних послуг.

Він нагадав, що школярі можуть користуватися учнівським квитком для безкоштовного проїзду в Київському метрополітені до 30 червня включно на період навчання з 2016 до 2017 рік. А вже з 1 липня проїзд буде оплачуватися на загальних підставах.