Богдана Тимощук: У Дарницькому районі відкрито відділення трудової реабілітації для молоді з інвалідністю

У Дарницькому районі відкрито нове відділення трудової реабілітації для молоді з інвалідністю, загальною площею 370 кв. м., яке розташоване по вулиці Поліській, 14.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради від «Батьківщини», заступниця голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Богдана Тимощук на особистій сторінці у мережі Facebook.

За словами депутатки, наразі у столиці проживає близько 12 тисяч дітей з інвалідністю, які потребують соціального захисту не лише до 18 років, а й після досягнення повноліття.

«Раніше вихованці відділення тіснились із дорослими у маленькому приміщенні на території школи №296. Дарницька районна державна адміністрація за підтримки депутатів Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації вирішили обладнати окремий заклад для трудової реабілітації молоді з інвалідністю, які досягли повноліття. У новому відділенні молоді люди зможуть освоювати професії, ремесла та з користю проводити час», – зазначила Богдана Тимощук.