Володимир Бондаренко: Неприпустимо і неетично, коли журналісти беруть коментар щодо певної теми і перекручують слова

Так сталося і з моїм коментарем щодо ситуації на Водогоні.
Мова йшла про те, щоб залишили людей у спокої. Вони там жили і живуть нормально. Забезпечені нормою послуг тих, які їм визначені. А лізти знищувати ліс для того, щоб побудувати висотні там будинки, бо якийсь барига хоче заробить декілька мільйонів на цьому, я проти цього.

Журналісти ж перекрутили мої слова і сказали, нібито на мою думку, район Водогону не потребує налагодженню комунікацій і розвитку інфраструктури.

Насправді ситуація така, що депутат Київради від «Батьківщини» Ольга Веремеенко захищає права своїх виборців, до яких прийшов забудовник і хоче встановити свої порядки, заробити на цьому мільйони. Людям Водогону це не подобається. І я підтримую Ольгу Веремеєнко у її намірах захистити людей.

Варто знати, що іде свідоме підтасування і перекручування фактів і вже не вперше виходять неправдиві сфабриковані статті про активну захисницю людей з Водогону депутата Київради від «Батьківщини» Ольги Веремеєнко.

Така сама боротьба відбувається і в інших районах Києва.
До прикладу, район Святошинський. Можна назвати, щонайменше, 5-6 больових точок, де розгорається боротьба між активістами і зайдами-забудовниками.

Ті, хто прийшов будувати там висотні будинки, непрохано прийшов, наймають спеціально людей, які вимагають, щоб будували швидше.

Наприклад, запрошують громадян для інвестування певної кількості квартир. І потім кажуть: «Слухай, твій квадратний метр ось тут, буде коштувати стільки, приблизно на третину чи половину дешевше, якщо ти займеш таку нашу позицію. Ти ж зацікавлений, щоб побудували тобі житло на таких умовах.» Тобто для всіх інших квартири 100%, а от цій групі людей – преференції.

Ці люди, звісно виступатимуть публічно за забудову, і виступатимуть начебто від мешканців. А насправді ситуація інакша. Вони будуть «борцями». Взагалі всі, хто інвестує, є прихильниками будівництва. А всі, хто живе уже там є противниками такого будівництва. Бо це збільшує кількість житлових будинків, а зменшує доступ до послуг.

Отже, наразі іде повна дискредитація дій активістів, хто бореться, захищає справжні інтереси мешканців.
Горе-забудовники розправляються із ними і руками ЗМІ також.