Денис Москаль: «Батьківщина» підтримала рішення щодо створення медичного центру в Києві

Фракція «Батьківщини» та інші депутати Київради в загальній кількості 84 особи підтримали рішення щодо будівництва медичного центру у Шевченківському районі столиці. Про це заявив очільник фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку.

«Медцентр зведуть на території протитуберкульозного диспансеру, який закрито з травня 2015 року. Будівлі цього диспансеру (пров. Ч. Бєлінського, 6) в загальній площі 1153,0 кв. – у занедбаному стані. Експлуатація диспансеру наразі неможлива, оскільки не відповідає жодним нормам. Тому найближчим часом буде розпочато конкурс із залучення інвестора», – зазначив Денис Москаль.

Він наголосив, що за попередніми розрахунками «Київського інвестиційного агентства» даний проєкт обійдеться у 216 млн грн. 

«Будь-які дії з диспансером відбуватимуться виключно після оголошення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним договору та компенсації вартості комунального майна інвестором», – пояснив політик.

До відома, протитуберкульозна допомога жителям Шевченківського та Солом’янського районів Києва здійснюється у «ФТИЗІАТРІЯ», вул. Васильківська, 35.