Денис Москаль: Безбалансові території Києва необхідно прийняти у комунальну власність

На впровадженні комплексу заходів з прибирання снігу на вулицях Києва наголошує голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль. Про це він заявив в ефірі програми «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ», – повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Загалом комунальні служби Києва достойно справилися з прибиранням снігу на вулицях. Однак негода оголила проблему з прибиранням безбалансових територій, пішохідних зон. На жаль, Київ залишається містом для машин, а не для пішоходів. Дороги у столиці прибираються на належному рівні, залишаючи пішохідні зони «на закуску». Ці пріоритети потрібно змінювати, надаючи перевагу комфорту киян», – зазначив політик.

Він підкреслив, що фракція «Батьківщини» у Київраді активно виступає за прийняття в комунальну власність безбалансових територій.

«Потрібно наводити лад з безбалансовими дорогами, які ніхто не прибирає, а люди стають заручниками цієї ситуації. Також у Києві достатньо техніки, яку потрібно спеціалізовано утримувати цілий рік, аби вона відпрацювала тиждень чи місяць. Необхідно залучати до робіт комерційні організації, які мають відповідну техніку. Таким чином можна заощаджувати кошти міського бюджету», – наголосив Денис Москаль.