Денис Москаль: Ми послідовно добиваємось адекватних комунальних тарифів у Києві

Фракція «Батьківщини» у Київраді виступає за адекватні тарифи у столиці, які  не повинні перевищувати 30 відсотків від споживчого кошика громадян. На цьому наголосив голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль в ефірі програми «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ», повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Хочу подякувати колегам, бо практично кожна політична сила в залі Київради, представила подібні проєкти рішень щодо тарифної політики у столиці, які об’єднали депутатів. Це свідчить про актуальність питання.

На жаль, Київська міська рада не має повноважень для того, щоб врегулювати тарифи. Партія «Батьківщина» переконана: українці повинні отримувати газ за його собівартістю. Це рішення необхідно привести в дію, тоді будуть зовсім інші тарифи», – зауважив Денис Москаль.

Нагадаємо, 11 лютого Київрада ухвалила звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабміну щодо необхідності збільшення видатків та субсидій для оплати житлово-комунальних послуг у Державному бюджеті України на 2021 рік у зв’язку з підвищенням тарифів на енергоносії.

Депутати наголосили: уряд та Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг, «ухвалили низку невмотивованих рішень, які призведуть до значного підвищення вартості газу та електроенергії для населення».