Денис Москаль продовжує боротьбу за збереження вікової дубрави

Депутат Київради від «Батьківщини» Денис Москаль разом з мешканцями Святошина ведуть боротьбу за збереження вікової дубрави.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, по вул. Відпочинку, 25, серед житлових будинків, розташована оаза – залишки вікової дубрави, де гніздуються рідкісні птахи. Так, за спостереженнями природооохоронців, на цій території гніздуються птахи, внесені до ІІ Додатку Бернської конвенції, зокрема, вухата сова, іволга, малий строкатий та сивий дятли, крутиголовка, чубатий жайворонок.
Природоохоронці та науковці Київського еколого-культурного центру звернулись до Дениса Москаля з проханням ініціювати надання цій території статусу заказника місцевого значення. Депутат підготував відповідний проект рішення Київради «Про оголошення природної території ландшафтним заказником «Зелена мрія». Поки зазначений проект рішення розглядається комісіями Київради, виявилось, що цю територію намагаються забудувати. Як з’ясувалось, ділянка була відчужена під будівництво житлового будинку ще 2010 року. Зараз забудовник активізувався і вимагає від Київради відхилити проект рішення Про оголошення природної території ландшафтним заказником «Зелена мрія». Мешканці Святошина обурені намірами забудови та знищення вікової дубрави. Денис Москаль наполягає на тому, щоб ця територія отримала природоохоронний статус та вимагає прийняття відповідного рішення Київради на найближчих засіданнях.