Денис Москаль увійде до складу підготовчої групи з питань визначення чисельності та повноважень районних рад у Києві

Підготовча група буде напрацьовувати пропозиції до проєктів рішень про утворення райрад у Києві, визначення їх чисельності та чисельності їх апарату. Крім цього члени підготовчої групи визначатимуть обсяг повноважень цих рад. Від «Батьківщини» до її складу увійде очільник фракції в Київраді, депутат Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку.

Дане рішення сьогодні підтримали 100 депутатів під час пленарного засідання II сесії Київської міської ради IX скликання.

«Кінцевий етап процесу децентралізації в Києві передбачає утворення райрад й їх виконавчих органів. Ми маємо врахувати позиції як депутатів, так і службовців, експертів і представників громади щодо створення ефективних органів місцевого самоврядування в районах. Наступним кроком ми сформулюємо проєкти рішень та винесемо їх на розгляд профільних постійних комісій Київради», – розповів Денис Москаль.

Політик наголосив, що за попередніми даними восени 2022 року мають відбутись вибори до районних в Києві рад з дотриманням основних принципів Європейської хартії місцевого самоврядування.