Денис Москаль: Врятуємо ландшафтний заказник «Зелена мрія» у Святошинському районі столиці

Хочу звернути увагу на кричущий випадок фактичного нівелювання управлінням правового забезпечення рішення Київради з метою захисту вікової дубрави на Святошино, яка опинилася під загрозою знищення. Забудовнику так хотілося оволодіти острівцем зелені, що він не гребував жодними методами, навіть підливав під 100-літні дуби мастило для їх загибелі. За цим фактом, до речі, відкрито кримінальне провадження. 

Про це заявив очільник фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаля під час пленарного засідання. Депутат звернувся до Віталія Кличка з вимогою встановити винних та захистити дубраву.

«Ми з вами прийняли рішення від 11.03.2021 р. про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Зелена мрія». Цим рішенням ми надали природоохоронний статус ділянці на вулиці Відпочинку, 25. Наміри забудовника спантеличили ДАБІ, яка визнала плани забудовника такими, що не відповідають нормативам. Не зважаючи на це, забудовник оскаржив рішення Київради у Окружному Адмінсуді Києва. Вищезазначений суд скасував рішення Київради про створення заказника. Тоді Київрада в особі юруправління подала апеляцію, як це завжди робиться у таких випадках. Чомусь Київрада відкликала апеляційну скаргу», – розповів депутат. 

Денис Москаль звернувся до Віталія Кличка з проханням встановити справедливість та захистити дубраву.

«Прошу Віталія Володимировича розібратись в цій ситуації – дати протокольні доручення, встановити винних, на підставі чого одноосібно, нехтуючи рішенням цього залу була відкликана апеляційна скарга. Надати інформацію депутатам Київради. Фракція «Батьківщинa» буде пильно стежити за цим процесом», – зазначив політик.