Депутат від «Батьківщини» посприяв ремонту дороги на Оболоні

Депутат Київради від фракції «Батьківщина» Олександр Поживанов допоміг мешканцям Оболоні відремонтувати дорогу по вул. Прирічна.

Про це повідомляє прес-служба Київської «Батьківщини».

Щороку жителі прилеглих будинків по вул. Прирічній щороку після зими скаржилися на жахливий стан дороги. Завдяки навесні зусиллям депутата комунальники все ж зробили ямковий ремонт. Проте це проблеми не вирішить, тому що з останнім снігом зійдуть і залишки асфальту.

Тож небайдужі мешканці об’єднали зусилля і разом з депутатом Київради Олександром Поживановим домоглися ремонту дороги.

«Зима показала, що дорожнє покриття вул. Прирічної треба повністю замінити. Тому навесні оперативно провели ямковий ремонт. Проте його виявилося не достатньо. Навіть коли найглибші ями на дорозі залатали, я зрозумів, що на цьому зупинятися не можна – потрібно раз зробити якісний ремонт, а не латати абияк щороку. З допомогою активної підтримки мешканців вдалося домогтися включення об’єкту до плану проведення середніх ремонтних робіт.  Я вдячний нашим службам за те, що вони почули проблему, пообіцяли її вирішити і врешті зробили це. До кінця серпня роботу завершили і зараз маємо нову дорогу!», – зазначив депутат.