Депутати «Батьківщини» долучилися до створення Алеї пам’яті захисникам України у Києві

У День захисників та захисниць України в столиці відкрито Алею пам’яті захисникам України.До створення Алеї пам’яті захисникам України з іменами 150 загиблих героїв долучилася команда Київської міської організації ВО «Батьківщина».

«Місце пам’яті про подвиг українських військових має бути у кожному районі столиці, у великих парках і скверах, щоб і ми, і наступні покоління не забували тих, хто поліг у бою за Батьківщину. І саме їхній подвиг надихає нас боротися далі і крок за кроком наближати нашу перемогу», – Володимир Слончак, депутат Київської міської ради від ВО «Батьківщина».

Разом з киянами, військовими, волонтерами, родинами воїнів, партійці поклали квіти до пам’ятного знаку та подякували усім військовим, які боронять Україну від рашистської навали.

«Україні можна оголосити війну, українські міста можна обстрілювати ракетами, нам можна погрожувати ядерною зброєю, але ніхто не зможе поставити на коліна український народ. І це доводить подвиг героїв – і тих, хто поклав своє життя за свободу нашої країни, і тих, хто зараз за неї воює. Саме тому для нашої команди було справою честі долучитися до створення Алеї пам’яті та разом з киянами віддати шану загиблим героям», – Юрій Власенко, керівник Київської міської організації ВО «Батьківщина».