Депутати Київради від «Батьківщини» закликають владу знизити ціни на газ

Ми категорично проти підняття тарифів. Відповідно до заяв уряду, по плану мають підняти тарифи на 30%. Ми маємо висловити господарську й політичну позицію: ми – проти! Це принципове звернення Київради до центральних органів влади.

Про під час засідання заявив депутат Олександр Бродський, повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

Київрада підтримала дане рішення, ініційоване Фракцією «Батьківщина», щодо неприпустимості зростання на третину тарифів на житлово-комунальні послуги восени 2021 року.

В проєкті рішення депутати зазначають, що відповідно до постанови НКРЕП з 1-го січня 2021 р. в черговий раз зросли тарифи на постачання природного газу і електроенергії, на холодну воду і водовідведення та виробництво теплової енергії для населення. Такі дії влади призвели до того, що людям довелося платити за комунальні послуги суттєво більше, тобто електроенергія майже всім родинам обійшлася вдвіче дорожче. В Україні продовжують накопичуватися борги населення за комунальні послуги. На кінець травня 2021 р. загальний борг українців за ЖКП склав 79,1 млрд грн. Найбільші борги у громадян за газ. В середньому кожна українська сім’я винна за ЖКП 5,3 тисячі грн. 

Саме тому «Батьківщина» звертається до центральної влади із відповідними вимогами: зменшити тарифи на природний газ до ціни, за якою газ було закачано у підземні сховища влітку, що дозволить не підвищувати тарифи для населення. 

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко вимагає негайного створення ТСК щодо корупції у «Нафтогазі» та розгляду законопроєкту №4680. Ухвалення даного законопроєкту надасть населенню можливість використовувати український газ, собівартість видобутку якого становить 1 грн.