Депутати столичної «Батьківщини» безперервно допомагають українцям

Війська РФ безпринципно знищують усе: атакують лікарні та пологові будинки, ґвалтують жінок і вбивають мирне населення, серед яких є діти. Україна б’ється з ворогом і обов’язково переможе. Таку позицію висловили депутати Київради від «Батьківщини», передає пресслужба партійного осередку.

Столична «Батьківщина» продовжує допомагати людям із: трансфером до Західного регіону України та за кордон, закупівлею медичних препаратів, постачанням продуктів харчування, наданням всього необхідного для ЗСУ. Депутати-«батьківщинівці» Київради вступили до лав тероборони та захищають українську землю пліч-о-пліч із воїнами. 

Очільник фракції «Батьківщини» в Київраді Денис Москаль перерахував на потреби ЗСУ 1 000 000 грн. Голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор координує волонтерські групи, організував проживання 100 українців у Грузії. Депутатка Ганна Свириденко допомогла із закупівлею автотранспорту для українських військових, допомагає з постачанням продуктів харчування для військових та жителів Оболоні. Депутат Алла Шлапак чергує в Національній дитячій спецлікарні «ОХМАТДИТ». Депутат Олександр Бродський відповідає за оборону стратегічних об’єктів Києва (ТЕЦ, Енергія, Водоканал). Депутати Ігор Галайчук, Анатолій Шаповал, Юрій Зубко та Володимир Слончак зі зброєю в руках боронять кордони Києва. Депутатка Олена Марченко надає гуманітарну допомогу жителям столиці. Депутатка Богдана Тимощука організувала центр психологічної підтримки. Абсолютно всі представники «Батьківщини», як політики, так і члени партії роблять все можливе аби підтримати українців в цей надскладний час. 

Війна продовжується. Збройні Сили, кожен українець стоять на смерть і боронять Україну. В нашому пріоритеті допомога дітям, незахищеним і вразливим групам населення, нашим відважним солдатам, а також оборона Києва і стратегічних об’єктів інфраструктури. Все буде Україна!