Галина Ніколенко: наш пріоритет робота із молоддю – майбутнім країни

Нині на ринку праці України склалася парадоксальна ситуація – безробіття і дефіцит кадрів. Значна частина молоді після закінчення навчального закладу змушена працевлаштовуватися не за фахом, одержувати статус безробітного або взагалі виїжджати в пошуках роботи за межі області чи держави.

Загальновідомо, що проблеми трудової міграції та відтоку молоді набирають все більших масштабів. Молоді люди шукають можливостей, перспектив та підтримки і це їм повинна надавати не тільки держава, а й громадські та політичні організації утому числі.

Саме з таким меседжем у Києві стартував освітній профорієнтаційний проект для молоді під назвою «Інвестуй у себе». Його ініціаторами стали Солом’янська РПО «ВО «Батьківщина» та громадська організація «Освітній горизонт».

Організатори планують щомісяця проводити зустрічі учнів та студентів із успішними молодими спікерами, які є представниками різних популярних професій і водночас живуть та працюють в Україні  (спеціалісти у сфері ІТ, юриспруденції, блогери, бізнесмени, політологи, теле- та радіоведучі, журналісти, фахівці у сфері краси та дизайну тощо).

Основна мета – розвивати інтелектуальний і творчий потенціал активної молоді, сприяти встановленню контактів між навчальними закладами, роботодавцями й студентами, а також мотивувати останніх будувати своє майбутнє в Україні.

В рамках проекту вже був проведений нетворкінг «Інвестиції у себе як гарантія успіху». Спікерами на цьому заході виступили бізнесмен Михайло Бабич, ультра марафонець та співзасновник «TOP RUNNERS» Ігор Кретов, а також спеціаліст Brand & PR перших осіб Аріна  Яворських.

Учасники мали змогу поспілкуватись зі спікерами у дружній атмосфері, почути історії й секрети успіху кожного з них, отримати поради та «лайфхаки», поставити запитання, а також налагодити професійні та особисті зв’язки для майбутнього партнерства.

«Одним із пріоритетів у своїй діяльності ми вважаємо роботу із молоддю – майбутнім країни. Тому плануємо провести у Києві ряд освітніх зустрічей, де говоритимемо тільки про найактуальніше – успішний старт кар’єри та здобуття практичних навичок у майбутній професії. Просимо усіх слідкувати за анонсами на нашій сторінці у мережі  Facebook та долучатися до проекту» – розповіла голова Солом’янського партосередку Галина Ніколенко.