Ганна Свириденко домоглася капітального ремонту столичного кінотеатру «Братислава»

Кінотеатр «Братислава», який розташовано по вулиці Олександра Архипенка, 5, в Оболонському районі, буде реконструйовано. Цьогоріч з бюджету міста було виділено сім мільйонів гривень на першочергові роботи, які є підготовкою до повної реконструкції кінотеатру.

Про це заявила секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Ганна Свириденко, повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«За кошти, які у цьому році виділило місто, вже почались ремонтні роботи. Наразі ми підготували бюджетний запит на наступний рік, оскільки кінотеатр потребує встановлення системи теплопостачання, застосування новітніх енергозберегаючих технологій, облаштування трьох залів, фоє для проведення виставок, святкових подій, ігрової зони для дітей, конференц-залів та хореографічної студії. У планах на даху будівлі встановити сонячні батареї. Також відреставрований кінотеатр буде пристосовано до комфортного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення», – зазначила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови Постійної комісії з питань власності Ганна Свириденко.

За її словами, частина робіт з підготовки до реконструкції кінотеатру «Братислава» вже виконана. Територія кінотеатру вже розчищена від сміття, йдуть роботи з укріплення даху.