Ганна Свириденко: Необхідно розробити алгоритм дій для освітян під час подвійної загрози — замінування навчального закладу та повітряна тривога

З початком навчального року постійно надходить інформація про замінування шкіл. Особисто звернусь до ДСНС, щоб якнайшвидше розробили необхідні рекомендаціі. Також, є потреба у встановлені мобільних укриттів, не тільки в Києві, а й на Київщині. Особливо, біля шкіл, де навчаються до 100 дітей, зупинок громадського транспорту та базарів. 

Про це під час круглого столу «Актуальні проблеми забезпечення безпеки населення в умовах дії воєнного стану» заявила секретарка депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді, депутатка Ганна Свириденко, передає пресслужба партійного осередку.

«Вже зареєстровані в ВРУ відповідні зміни до законодавства, щоб унормувати встановлення мобільних укриттів», — додала вона.

Участь в обговоренні взяли народний депутат Костянтин Бондарєв, Голова Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин, депутати Вишгородської міської ради, представники територіальних громад та поліція.