Ганна Свириденко: Програма співфінансування будинків стане ефективнішою

Програма співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва стане більш ефективною та доступною для киян.

Так коротко можна охарактеризувати результати розгляду на постійних комісіях Київради з питань ЖКГ та ПЕК і бюджету та СЕР нашого проекту рішення про внесення змін до відповідного Положення.
По-перше, наші поправки підтримали. Вони стосуються деталізації відсоткових розмірів очікуваної вартості робіт між коштами міського бюджету та коштами співвласників багатоповерхових будинків, а також визнання РДА розпорядниками відповідних коштів та передачу їм права визначення замовників робіт (тобто це можуть бути не лише керуючі кампанії).
По-друге, під час обговорення були внесені декілька пропозицій, які, безумовно повинні бути враховані. Насамперед це пропозиції департаменту ЖКГ, які є наслідком практичного застосування програми, так би мовити польового досвіду. Також було запропоновано збільшити частку міста у питанні ІТП та гарячого водопостачання з 70 до 85%, що суттєво зменшить витрати мешканців будинків на проведення цих робіт. І я це, безумовно, підтримую.

Тому попереду два тижні роботи, за які ми з колегами-депутатами, департаментом ЖКГ допрацюємо Проект до повторного розгляду на профільній комісії з урахуванням усіх пропозицій.