Ганна Свириденко: Кінотеатр «Братислава» залишається на посиленому контролі

Депутат Київради від фракції «В/ «Батьківщина» Ганна Свириденко взяла участь у засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету, аби ще раз наголосила на необхідності закласти відповідні кошти у міському кошторисі на наступний рік для відновлення кінотеатру «Братислава».

Про це повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини».

«Кожен день вимушеного простою без ремонту, особливо у зимовий період, наближає будівлю до руйнації та зменшує шанси успішного перетворення «Братислави» на багатофункціональний громадсько-культурний простір з кіноконцертною, театральною діяльністю та центром розвитку сучасних технологій», – зауважила Ганна Свириденко.

За її словами, у відповідь члени профільної комісії запевнили її, що відповідні кошти будуть передбачені на наступний рік.

Представниця «Батьківщини» в Київраді пообіцяла докласти максимум зусиль для того, аби оболонці все ж таки отримали замість руїни громадсько-культурний центр нового покоління.

Нагадаємо, ще у липні цього року депутат Київради від ВО «Батькіщина» та лідер громадської кампанії «Врятувати «Братиславу» Ганна Свириденко зробила відповідний запит на виділення коштів для проведення обстеження технічного стану комунального кінотеатру «Братислава» та надання рекомендацій щодо подальшого ремонту, а також розробки відповідного проекту.

Повторний запит депутат подала вже у вересні, аби це було передбачено у міському бюджеті на 2018 рік.

Враховуючи, що у грудні виповнюється вже два роки з часу, коли заклад фактично припинив свою діяльність, це питання перебуває на посиленому контролі депутата «Батьківщини» Ганни Свириденко.