Ігор Галайчук: В Україні приблизно 2 мільйони людей отримали статус ВПО

Маємо продовжувати підтримувати внутрішньопереміщених осіб, серед яких літні люди й молоді матусі. Проте реальна кількість — 8 мільйонів. Всі вони потребують захисту й підтримки: від місця проживання до одягу, харчів, засобів гігієни, ліків. Тому ми зі заступницею голови столичного партосередку «Батьківщини» Наталією Ромашовою та командою вчергове передали допомогу людям, які втратили домівку через війну.
Про це під час зустрічі з ВПО в Голосіївському районі заявив депутат Київради від «Батьківщини» Ігор Галайчук, передає пресслужба партійного осередку.
«Столиця прийняла жителів із різних регіонів України, де йдуть бойові дії. Голосіївський район прийняв 28 тис переселенців. Не всі вони працездатного віку. Багато хто вже на пенсії, або ж у декреті. Як пенсія, так і декретні не дають змоги почуватися фінансово вільними. Тому ми проводимо благодійні акції з допомоги», — додав він.
Наталія Ромашова наголосила, що українці крім дому втрачають роботу, а це: заробіток і можливість самостійно забезпечувати себе та рідних.
«Для кожного з нас Україна — Батьківщина. Ми з колегами будемо продовжувати підтримувати внутрішніх переселенців, а також лікарів та військових до нашої Перемоги», — сказала вона.
Нагадаємо, команда «Батьківщини» готує пропозиції до проєкту бюджету-2024, щоб зробити його більш соціально орієнтованим і справедливим.